Sub 6 AS er et aksjeselskap innen overnattings- og serveringsvirksomhet med hjemsted i Arendal i Agder, stiftet i 2020. Selskapet har 16 ansatte og en omsetning på 4,7 mill. kr i siste regnskapsår.
Å yte serveringstjenester og salg av mat med alt som står i naturlig forbindelse med dette.
Mot medianen for overnattings- og serveringsvirksomhet (8 031 selskaper).
8,0 prosentpoeng under bransjen
213,1 prosentpoeng under bransjen
0,81× under bransjen
2,06× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 4,7 mill. | 4,8 mill. | 4,5 mill. |
| Sum driftsinntekter | 4,7 mill. | 4,8 mill. | 4,5 mill. |
| Lønnskostnader | 1,6 mill. | 1,8 mill. | 1,6 mill. |
| Sum driftskostnader | 5,0 mill. | 5,1 mill. | 4,6 mill. |
| Driftsresultat | -298 666 | -351 701 | -145 716 |
| Finansinntekter | 237 | 661 | 15 616 |
| Annen rentekostnad | 47 937 | 5 937 | 2 335 |
| Finanskostnader | 47 937 | 5 937 | 2 335 |
| Netto finans | -47 701 | -5 276 | 13 281 |
| Resultat før skatt | -346 367 | -356 977 | -132 435 |
| Skattekostnad | -76 200 | -78 535 | -29 136 |
| Årsresultat | -270 167 | -278 442 | -103 299 |
| Totalresultat | -270 167 | -278 442 | -103 299 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 212 666 | 136 466 | 62 931 |
| Varer | 48 554 | 59 689 | 53 097 |
| Fordringer | 59 500 | 92 694 | 244 434 |
| Bankinnskudd | 84 051 | 40 159 | 49 652 |
| Omløpsmidler | 192 105 | 192 542 | 347 183 |
| Sum eiendeler | 404 771 | 329 008 | 410 114 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | -830 846 | -560 679 | -282 237 |
| Sum egenkapital | -800 846 | -530 679 | -252 237 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 1,2 mill. | 859 687 | 662 351 |
| Sum gjeld | 1,2 mill. | 859 687 | 662 351 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (20) — 15 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.