Ditt personvernvalg
Vi måler anonymt og samlet hvordan siden brukes, uansett hva du velger — uten sporingskapsler. Godtar du alle, bruker vi i tillegg produktanalyse (PostHog, driftet i EU) med en informasjonskapsel som lar oss se hvordan besøk henger sammen over tid. Les mer om personvern.
Tech1 AS er et aksjeselskap innen faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting med hjemsted i Levanger i Trøndelag, stiftet i 2013. Selskapet har en omsetning på 295 343 kr i siste regnskapsår.
Forretningsutvikling, konsulentbistand, prosjektledelse og eierskap knyttet til industriell næringsutvikling.
Mot medianen for faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting (10 228 selskaper).
77,4 prosentpoeng over bransjen
2,9 prosentpoeng under bransjen
1,99× under bransjen
0,47× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 295 343 | 429 628 | 111 514 |
| Lønnskostnader | 0 | — | — |
| Sum driftskostnader | 42 718 | 65 456 | 53 713 |
| Driftsresultat | 252 625 | 364 172 | 57 801 |
| Finansinntekter | 1,2 mill. | 73 415 | 104 000 |
| Annen rentekostnad | 589 964 | 402 646 | 272 970 |
| Finanskostnader | 589 964 | 402 646 | 272 970 |
| Netto finans | 629 842 | -329 231 | -168 970 |
| Resultat før skatt | 882 467 | 34 941 | -111 169 |
| Skattekostnad | 0 | — | — |
| Årsresultat | 882 467 | 34 941 | -111 169 |
| Totalresultat | 882 467 | — | -111 169 |
| Post | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 13,2 mill. | 12,7 mill. | 13,9 mill. |
| Fordringer | 446 | — | 87 422 |
| Bankinnskudd | 87 566 | 35 393 | 94 910 |
| Omløpsmidler | 88 012 | 35 393 | 182 332 |
| Sum eiendeler | 13,3 mill. | 12,7 mill. | 14,0 mill. |
| Innskutt egenkapital | 104 334 | 104 334 | 104 334 |
| Opptjent egenkapital | 7,9 mill. | 7,0 mill. | 7,0 mill. |
| Sum egenkapital | 8,0 mill. | 7,1 mill. | 7,1 mill. |
| Langsiktig gjeld | 2,3 mill. | 2,9 mill. | 4,4 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 3,0 mill. | 2,8 mill. | 2,6 mill. |
| Sum gjeld | 5,3 mill. | 5,6 mill. | 7,0 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.