Technology & Process Management AS er et aksjeselskap innen informasjon og kommunikasjon med hjemsted i Oslo, stiftet i 2000. Selskapet har en omsetning på 42,2 mill. kr i siste regnskapsår.
Rådgivningsvirksomhet, hosting tjenester og salg av varer og tjenester.
Mot medianen for informasjon og kommunikasjon (9 805 selskaper).
1,7 prosentpoeng over bransjen
16,4 prosentpoeng over bransjen
1,27× over bransjen
0,19× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 42,2 mill. | 30,7 mill. | 48,2 mill. |
| Sum driftsinntekter | 42,2 mill. | 30,7 mill. | 50,5 mill. |
| Lønnskostnader | 776 721 | 757 262 | 756 500 |
| Sum driftskostnader | 39,6 mill. | 29,3 mill. | 49,5 mill. |
| Driftsresultat | 2,6 mill. | 1,4 mill. | 932 477 |
| Finansinntekter | 850 635 | 5,0 mill. | 11,1 mill. |
| Annen rentekostnad | — | 25 084 | 7 131 |
| Finanskostnader | 2,2 mill. | 5,7 mill. | 7,9 mill. |
| Netto finans | -1,4 mill. | -678 060 | 3,2 mill. |
| Resultat før skatt | 1,2 mill. | 707 354 | 4,1 mill. |
| Skattekostnad | 607 108 | 366 170 | 1,9 mill. |
| Årsresultat | 624 875 | 341 184 | 2,1 mill. |
| Totalresultat | 624 875 | 341 184 | 2,1 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 6,4 mill. | 6,4 mill. | 6,3 mill. |
| Investeringer | 10,4 mill. | 10,0 mill. | 456 424 |
| Fordringer | 10,7 mill. | 11,4 mill. | 12,1 mill. |
| Bankinnskudd | 9,5 mill. | 5,8 mill. | 19,6 mill. |
| Omløpsmidler | 30,6 mill. | 27,1 mill. | 32,2 mill. |
| Sum eiendeler | 37,0 mill. | 33,5 mill. | 38,4 mill. |
| Innskutt egenkapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Opptjent egenkapital | 26,1 mill. | 25,5 mill. | 25,2 mill. |
| Sum egenkapital | 26,2 mill. | 25,6 mill. | 25,3 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 10,8 mill. | 7,9 mill. | 13,1 mill. |
| Sum gjeld | 10,8 mill. | 7,9 mill. | 13,1 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (10) — 5 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.