Treller AS er et aksjeselskap innen omsetning og drift av fast eiendom med hjemsted i Time i Rogaland, stiftet i 2020. Selskapet har en omsetning på 1,7 mill. kr i siste regnskapsår.
Investering i- og utvikling av eiendom samt hva dermed står i forbindelse.
Mot medianen for omsetning og drift av fast eiendom (61 763 selskaper).
35,3 prosentpoeng under bransjen
49,3 prosentpoeng over bransjen
1,23× under bransjen
0,33× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 1,1 mill. | 203 235 | 110 000 |
| Sum driftsinntekter | 1,7 mill. | 719 437 | 529 033 |
| Lønnskostnader | 1,1 mill. | 951 928 | 966 820 |
| Sum driftskostnader | 1,7 mill. | 1,5 mill. | 1,8 mill. |
| Driftsresultat | 22 415 | -788 229 | -1,2 mill. |
| Finansinntekter | 4,2 mill. | 576 348 | 701 786 |
| Annen rentekostnad | — | 4 258 | — |
| Finanskostnader | 3,2 mill. | 4 258 | — |
| Netto finans | 991 925 | 572 090 | 701 786 |
| Resultat før skatt | 1,0 mill. | -216 139 | -536 574 |
| Skattekostnad | 828 742 | -142 091 | -182 061 |
| Årsresultat | 185 598 | -74 048 | -354 513 |
| Totalresultat | 185 598 | -74 048 | -354 513 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 66,1 mill. | 70,6 mill. | 72,1 mill. |
| Varer | — | 442 438 | 260 498 |
| Fordringer | 3,7 mill. | 188 850 | 220 321 |
| Bankinnskudd | 1,9 mill. | 5,7 mill. | 812 816 |
| Omløpsmidler | 5,6 mill. | 6,4 mill. | 1,3 mill. |
| Sum eiendeler | 71,7 mill. | 77,0 mill. | 73,4 mill. |
| Innskutt egenkapital | 2,3 mill. | 77 610 | 77 610 |
| Opptjent egenkapital | 58,8 mill. | 71,9 mill. | 72,0 mill. |
| Sum egenkapital | 61,2 mill. | 72,0 mill. | 72,0 mill. |
| Langsiktig gjeld | 849 193 | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 9,7 mill. | 5,0 mill. | 1,3 mill. |
| Sum gjeld | 10,6 mill. | 5,0 mill. | 1,3 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (20) — 15 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.