Tw Zero Loop AS er et aksjeselskap innen vannforsyning, avløps- og renovasjonsvirksomhet med hjemsted i Sør-Odal i Innlandet, stiftet i 2016. Selskapet har en omsetning på 28,8 mill. kr i siste regnskapsår.
Gjenvinning og material ombruk.
Mot medianen for vannforsyning, avløps- og renovasjonsvirksomhet (477 selskaper).
3,1 prosentpoeng under bransjen
23,1 prosentpoeng under bransjen
0,42× under bransjen
4,42× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 28,7 mill. | 27,6 mill. | 26,4 mill. |
| Sum driftsinntekter | 28,8 mill. | 27,6 mill. | 26,4 mill. |
| Lønnskostnader | 2,2 mill. | 2,0 mill. | 1,6 mill. |
| Sum driftskostnader | 28,3 mill. | 27,5 mill. | 25,0 mill. |
| Driftsresultat | 545 573 | 97 981 | 1,3 mill. |
| Finansinntekter | 4 990 | 7 673 | — |
| Rentekostnad, konsern | — | — | 12 000 |
| Annen rentekostnad | 53 137 | 43 927 | 28 023 |
| Finanskostnader | 53 137 | 43 927 | 40 637 |
| Netto finans | -48 147 | -36 254 | -40 637 |
| Resultat før skatt | 497 426 | 61 727 | 1,3 mill. |
| Skattekostnad | 109 434 | 13 580 | 287 297 |
| Årsresultat | 387 992 | 48 147 | 1,0 mill. |
| Totalresultat | 387 992 | 48 147 | 1,0 mill. |
| Post | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 717 573 | 953 111 | 2,6 mill. |
| Varer | 181 385 | 146 627 | 54 840 |
| Fordringer | 4,0 mill. | 5,7 mill. | 3,2 mill. |
| Bankinnskudd | 1,4 mill. | 286 206 | 1,7 mill. |
| Omløpsmidler | 5,6 mill. | 6,1 mill. | 5,0 mill. |
| Sum eiendeler | 6,4 mill. | 7,1 mill. | 7,5 mill. |
| Innskutt egenkapital | 1,0 mill. | 1,0 mill. | 1,0 mill. |
| Opptjent egenkapital | — | 34 738 | 109 755 |
| Sum egenkapital | 1,0 mill. | 1,0 mill. | 1,1 mill. |
| Langsiktig gjeld | 365 237 | 437 127 | 839 593 |
| Kortsiktig gjeld | 5,0 mill. | 5,6 mill. | 5,6 mill. |
| Sum gjeld | 5,4 mill. | 6,1 mill. | 6,4 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (6) — 1 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.