Ditt personvernvalg
Vi måler anonymt og samlet hvordan siden brukes, uansett hva du velger — uten sporingskapsler. Godtar du alle, bruker vi i tillegg produktanalyse (PostHog, driftet i EU) med en informasjonskapsel som lar oss se hvordan besøk henger sammen over tid. Les mer om personvern.
Upper Cut AS er et aksjeselskap innen annen tjenesteyting med hjemsted i Oslo, stiftet i 2018. Selskapet har en omsetning på 1,1 mill. kr i siste regnskapsår.
Frisering og annen skjønnhetspleie.
Mot medianen for annen tjenesteyting (5 169 selskaper).
2,3 prosentpoeng under bransjen
37,2 prosentpoeng under bransjen
0,37× under bransjen
12,27× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 1,1 mill. | 1,1 mill. | 1,0 mill. |
| Sum driftsinntekter | 1,1 mill. | 1,1 mill. | 1,0 mill. |
| Lønnskostnader | 669 190 | 619 169 | 649 260 |
| Sum driftskostnader | 1,1 mill. | 1,0 mill. | 1,1 mill. |
| Driftsresultat | 3 563 | 27 680 | -29 169 |
| Finansinntekter | 761 | 851 | 470 |
| Rentekostnad, konsern | — | — | 0 |
| Annen rentekostnad | — | 75 | 0 |
| Finanskostnader | — | 75 | 0 |
| Netto finans | 761 | 776 | 470 |
| Resultat før skatt | 4 323 | 28 456 | -28 699 |
| Skattekostnad | — | — | 0 |
| Årsresultat | 4 323 | 28 456 | -28 699 |
| Totalresultat | 4 323 | 28 456 | -28 699 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Goodwill | — | — | 0 |
| Anleggsmidler | — | 0 | 0 |
| Investeringer | — | — | 0 |
| Varer | — | — | 0 |
| Fordringer | 1 722 | — | 0 |
| Bankinnskudd | 132 892 | 134 450 | 103 345 |
| Omløpsmidler | 134 614 | 134 450 | 103 345 |
| Sum eiendeler | 134 614 | 134 450 | 103 345 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | -42 780 | -47 103 | -75 559 |
| Sum egenkapital | -12 780 | -17 103 | -45 559 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 147 394 | 151 553 | 148 904 |
| Sum gjeld | 147 394 | 151 553 | 148 904 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.