Ventilasjon & Klimateknikk AS er et aksjeselskap innen bygge- og anleggsvirksomhet med hjemsted i Moss i Østfold, stiftet i 2022. Selskapet har en omsetning på 3,3 mill. kr i siste regnskapsår.
Klima og ventilasjon og annet som står i den forbindelse. Samt opplæring, persontransport, og utleie av maritime tjenester.
Mot medianen for bygge- og anleggsvirksomhet (18 865 selskaper).
6,1 prosentpoeng under bransjen
126,6 prosentpoeng under bransjen
1,04× under bransjen
2,93× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 3,3 mill. | 4,0 mill. | 6,4 mill. |
| Sum driftsinntekter | 3,3 mill. | 4,4 mill. | 6,4 mill. |
| Lønnskostnader | 635 339 | 1,1 mill. | 1,6 mill. |
| Sum driftskostnader | 3,4 mill. | 4,7 mill. | 6,2 mill. |
| Driftsresultat | -67 583 | -312 898 | 201 653 |
| Finansinntekter | -158 | 11 942 | 550 |
| Annen rentekostnad | 3 708 | 40 541 | 12 954 |
| Finanskostnader | 3 708 | 40 541 | 12 954 |
| Netto finans | -3 866 | -28 600 | -12 404 |
| Resultat før skatt | -71 449 | -341 497 | 189 249 |
| Skattekostnad | — | 0 | 46 394 |
| Årsresultat | -71 449 | -341 497 | 142 855 |
| Totalresultat | -71 449 | -341 497 | 142 855 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 54 068 | 43 733 | 13 600 |
| Varer | 50 000 | 50 000 | 618 901 |
| Fordringer | 118 916 | 295 443 | 1,1 mill. |
| Bankinnskudd | 52 839 | 143 510 | 277 997 |
| Omløpsmidler | 221 755 | 488 953 | 2,0 mill. |
| Sum eiendeler | 275 823 | 532 686 | 2,0 mill. |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | -275 654 | -204 205 | 137 292 |
| Sum egenkapital | -245 654 | -174 205 | 167 292 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 521 477 | 706 892 | 1,9 mill. |
| Sum gjeld | 521 477 | 706 892 | 1,9 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (7) — 2 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.