Vingaver AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Trondheim i Trøndelag, stiftet i 2023. Selskapet har en omsetning på 752 092 kr i siste regnskapsår.
Selge varer og tjenester innen nettbutikk - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (19 826 selskaper).
0,8 prosentpoeng over bransjen
28,0 prosentpoeng under bransjen
0,50× under bransjen
15,78× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 752 092 | 226 660 | 20 484 |
| Sum driftsinntekter | 752 092 | 226 660 | 20 484 |
| Lønnskostnader | — | 0 | 6 726 |
| Sum driftskostnader | 731 452 | 218 615 | 17 550 |
| Driftsresultat | 20 640 | 8 045 | 2 934 |
| Finansinntekter | 0 | 0 | — |
| Annen rentekostnad | 6 066 | — | — |
| Finanskostnader | 6 066 | 0 | — |
| Netto finans | -6 066 | 0 | — |
| Resultat før skatt | 14 574 | 8 045 | 2 934 |
| Skattekostnad | 4 512 | 660 | — |
| Årsresultat | 10 062 | 7 385 | 2 934 |
| Totalresultat | 10 062 | 7 385 | — |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Investeringer | 0 | 0 | — |
| Varer | 0 | 0 | — |
| Fordringer | 342 058 | 126 101 | 20 484 |
| Bankinnskudd | 535 291 | 58 077 | 13 008 |
| Omløpsmidler | 877 349 | 184 178 | 33 492 |
| Sum eiendeler | 877 349 | 184 178 | 33 492 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 20 381 | 10 318 | 2 934 |
| Sum egenkapital | 50 381 | 40 318 | 32 934 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 826 968 | 143 860 | 558 |
| Sum gjeld | 826 968 | 143 860 | 558 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.