Waterloo AS er et aksjeselskap innen omsetning og drift av fast eiendom med hjemsted i Sandefjord i Vestfold, stiftet i 2009. Selskapet har en omsetning på 12 860 kr i siste regnskapsår.
Kjøp og salg av fast eiendom, utleie og drift av fast eiendom, investering i aksjer, investering og deltakelse i eiendomsselskaper, samt alt som står i forbindelse med dette.
Mot medianen for omsetning og drift av fast eiendom (61 763 selskaper).
8650,3 prosentpoeng under bransjen
16,9 prosentpoeng over bransjen
0,24× under bransjen
0,38× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 23 866 | 0 | 15,3 mill. |
| Sum driftsinntekter | 12 860 | 220 569 | 15,3 mill. |
| Lønnskostnader | 690 986 | 925 334 | 902 414 |
| Sum driftskostnader | 1,1 mill. | 1,6 mill. | 15,2 mill. |
| Driftsresultat | -1,1 mill. | -1,4 mill. | 120 306 |
| Finansinntekter | 449 122 | 560 986 | 515 134 |
| Annen rentekostnad | 152 110 | 246 525 | 627 076 |
| Finanskostnader | 152 110 | 310 385 | 627 076 |
| Netto finans | 297 012 | 250 601 | -111 943 |
| Resultat før skatt | -810 710 | -1,1 mill. | 8 364 |
| Skattekostnad | -177 391 | -228 062 | 3 424 |
| Årsresultat | -633 319 | -879 052 | 4 940 |
| Totalresultat | -633 319 | -879 052 | 4 940 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 7,2 mill. | 7,0 mill. | 5,6 mill. |
| Fordringer | 6,3 mill. | 7,6 mill. | 12,6 mill. |
| Bankinnskudd | 2,0 mill. | 598 925 | 3,0 mill. |
| Omløpsmidler | 8,3 mill. | 8,2 mill. | 15,6 mill. |
| Sum eiendeler | 15,5 mill. | 15,2 mill. | 21,2 mill. |
| Innskutt egenkapital | 3,6 mill. | 3,6 mill. | 3,6 mill. |
| Opptjent egenkapital | 4,6 mill. | 5,2 mill. | 6,1 mill. |
| Sum egenkapital | 8,2 mill. | 8,8 mill. | 9,7 mill. |
| Langsiktig gjeld | 2,0 mill. | 2,0 mill. | 7,7 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 5,3 mill. | 4,3 mill. | 3,9 mill. |
| Sum gjeld | 7,3 mill. | 6,3 mill. | 11,5 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (9) — 4 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.