Sub 7 AS er et aksjeselskap innen overnattings- og serveringsvirksomhet med hjemsted i Arendal i Agder, stiftet i 2020. Selskapet har 12 ansatte og en omsetning på 3,9 mill. kr i siste regnskapsår.
Yte serveringstjenester og salg av mat med alt som står i naturlig forbindelse med dette.
Mot medianen for overnattings- og serveringsvirksomhet (8 031 selskaper).
7,7 prosentpoeng under bransjen
32,4 prosentpoeng under bransjen
0,19× under bransjen
7,38× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 3,9 mill. | 4,0 mill. | 4,2 mill. |
| Sum driftsinntekter | 3,9 mill. | 4,0 mill. | 4,2 mill. |
| Lønnskostnader | 1,5 mill. | 1,4 mill. | 1,4 mill. |
| Sum driftskostnader | 4,1 mill. | 4,2 mill. | 4,0 mill. |
| Driftsresultat | -235 029 | -117 666 | 210 872 |
| Finansinntekter | 10 704 | 20 765 | 22 652 |
| Annen rentekostnad | 7 231 | 3 799 | 1 672 |
| Finanskostnader | 11 577 | 3 799 | 1 672 |
| Netto finans | -873 | 16 966 | 20 980 |
| Resultat før skatt | -235 902 | -100 700 | 231 852 |
| Skattekostnad | -51 898 | -22 154 | 50 936 |
| Årsresultat | -184 004 | -78 546 | 180 916 |
| Totalresultat | -184 004 | -78 546 | 180 916 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 123 052 | 47 154 | 5 000 |
| Varer | 78 531 | 56 132 | 53 993 |
| Fordringer | 1,0 mill. | 330 463 | 468 788 |
| Bankinnskudd | 123 734 | 70 872 | 109 174 |
| Omløpsmidler | 1,2 mill. | 457 466 | 631 956 |
| Sum eiendeler | 1,4 mill. | 504 620 | 636 956 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | -262 149 | -78 145 | 400 |
| Sum egenkapital | -232 149 | -48 145 | 30 400 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 1,6 mill. | 552 766 | 606 556 |
| Sum gjeld | 1,6 mill. | 552 766 | 606 556 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (20) — 15 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.